خواننده‌ای که باعث یادگیری زبان انگلیسی سرمربی لیگ برتری شد
مائوریسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام با گوش دادن به آهنگ‌های یک خواننده بریتانیایی، زبان انگلیسی را فرا گرفت.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مائوریتسیو پوچتینو سرمربی تیم فوتبال تاتنهام انگلیس در ارتباط با یادگیری زبان انگلیسی به رسانه های بریتانیایی گفت: علاقه به یک آهنگ از خواننده انگلیسی باعث شد این زبان را فرا بگیرم.

وی ادامه داد: هر زمان که آن آهنگ  را گوش می‌دهم ناخودآگاه لبخند می‌زنم. از آن زمان به بعد به خودم گفتم من باید انگلیسی را یاد بگیرم!

همین اتفاق باعث شد تا پوچینو مانند سایر سرمربیان خارجی شاغل درلیگ جزیره، زودتر از موعد انگلیسی را فرا بگیرد تا در حرف زدن با دیگران  به مشکل بر نخورد.

بیشتر بخوانید:

رونالدو بهترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان اروپا شد

صعود لیورپول در آلیانز با درخشش الماس سیاه / خودنمایی مسی در جشنواره گل بارسا مقابل لیون

کامبک تاریخی یوونتوس مقابل اتلتیکو با هت تریک رونالدو/تحقیر ژرمن‌ها در خاک انگلیس توسط منچسترسیتی

منبع :yjc.ir

گردشگری سلامت انگلیسی ,زبان ,باعث ,سرمربی ,فرا ,لیگ ,زبان انگلیسی ,انگلیسی را ,یادگیری زبان ,را فرا ,باعث شد ,زبان انگلیسی سرمربیمنبع

فیس بوک Huawei را متوقف می کند از پیش نصب برنامه ها در گوشی ها

چگونه کتابهای خواندن شما را بهتر می سازد

گوگل، "ایمپلنت های مغزی" می تواند در 20 سالگی از بین برود، می گوید: هوش مصنوعی کارشناس

چگونگی تنظیم و دستیابی به اهداف زندگی راه راست

فولاد قوی تر، سبک تر به رقابت در برابر افزایش آلومینیوم تبدیل می شود

تفاوت بین مسافران و خلبانان بار

در نزدیکی بزرگراه Baileys، یک جامعه تاریخی سیاه و سفید پناهگاه است

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

فروش لوازم یدکی بیل مکانیکی ارزان طراحی وب سایت تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی خرید قطعات دامپ تراک کوماتسو مدل مانتو مجلسی فشن زنانه دخترانه بچه گانه 2019 زیگ زیگ بهترین سایت طراحی سایت|لوستر|لوله بازکنی|نظافت منزل هر چی بخوای هست اجاره خودرو