سامسونگ در مقابله با رقابت چین در بازار هند با گوشی های سری Galaxy M در اوایل سال جاری یک جهش بزرگی پیش رفت. گلکسی M20 از نظر هزینه برای سامسونگ در مقایسه با قیمت بودجه شرکت سامسونگ چیزی جز یک رکورد بزرگ بود و شرکت اکنون تمرکز خود را به واسطه Galaxy A50 متمرکز کرده است.

همانند Galaxy M20، کهکشان A50 برای قیمت درخواستی (₹ 19،990 یا 292 دلار)، با کاهش Galaxy A7 (20) که سامسونگ چند ماه پیش با مشخصات کمتر، اما قیمت کمی بالاتر از A50 را عرضه کرد، به اندازه قیمت درخواست شده بود. این اولین گوشی Galaxy با سنسور اثر انگشت نوری است که در زیر صفحه نمایش قرار دارد و با ویژگی های چشمگیر دیگر مانند چیپ ست Exynos 9610 جدید، نمایشگر Super AMOLED بزرگ با قاب های کوچک و دوربین های عقب سه بعدی می آید.

آیا همه مشخصات برای رسیدن به یک تجربه کاربر قانع کننده جمع می شوند؟ دست و پنجه نرم کردن و خواندن برای پیدا کردن!
Galaxy A50 بررسی: طراحی و نمایش

Galaxy A50 به نظر می رسد کاملا مشابه Galaxy M20 از جلو است. پهنا در مرکز بالای صفحه نمایش، کمی نسبت به M20 نسبت به M20 بزرگتر است، زیرا A50 دارای صفحه نمایش Infinity-U است و نمایشگر Infinity-V نیست، اما تفاوت ناچیز است. در پشت چیزی است که سامسونگ با آن تماس می گیرد، یعنی پلاستیکی است که شبیه شیشه است. پلاستیک باعث نمی شود که A50 احساس راحتی در دست داشته باشد و همچنین بسیار سنگین نیست.

پشت رنگ شیب دار است، و واحد بررسی سیاه ما رنگ های رنگین کمانی مانند آن را به نظر می رسد کاملا خیره کننده است. عقب همچنین یک دوربین سه بعدی دوربین با سه سنسور که به طور عمودی انباشته شده است، همانند Galaxy A7 (20) یا A9 (20) است. استفاده از یک دست به لطف جیب های کوچک در اطراف صفحه نمایش 6.4 اینچی Super AMOLED نسبتا آسان است، اما مانند تمام دستگاه هایی با چنین صفحه نمایش های بزرگ، شما باید در اطراف A50 در دست خود حرکت کنید تا به تمام گوشه های صفحه برسید استفاده چند.

صفحه نمایش فوق العاده AMOLED Galaxy A50 بسیار چشمگیر است. این همه مظنونان معمولی هستند که شما انتظار دارید: رنگهای زنده (اما نه خیلی واضح)، سطوح روشنایی بالا، سیاه سیاه و زاویه دید گسترده. شمارنده های زیادی از نفوذ نیستند، و شما هیچ وقت نمی توانید آن را نادیده بگیرید. آیا تماشای یک ویدیو یا بازی بازی می کنید. در حقیقت، چه چیزی شما را بیشتر می کند، اندازه چانه زیر صفحه نمایش نسبت به بقیه نقاط است. این کمک می کند که کلید های صفحه نمایش روی صفحه نمایش کمتر از ناراحتی برای استفاده، اما سامسونگ قطعا اتاق را برای ایجاد چانه کوچکتر در دستگاه های آینده.
خواننده اثر انگشت در صفحه نمایش اپتیکال

هنگامی که ابتدا سنسور اثر انگشت روی صفحه نمایش Galaxy A50 را تنظیم کردم، احساس می کردم که این کار خیلی کندتر از سنسور اولتراسونیک Galaxy S10 + نیست. پس از گذشت چند روز، نظر من تغییر کرد. حسگر اثر انگشت A50 هنگامی که روی آن ضربه بزنید حسگر اثر انگشت را روشن می کند، اما با وجود ثبت نام انگشت من با ضربه زدن به آن بر روی سنسور هر کدام از راه ها و صرفه جویی چندین نسخه از همان انگشت، من خطاهای زیادی را به اجرا در آوردم. بدتر این است که گاهی اوقات به من می گویم انگشت خود را بر روی حسگر کمی طولانی تر نگه دارید، فقط به من بگویید که پس از انجام این کار، هیچ بازی ای وجود ندارد.

انگشت های خشک به نظر می رسد که برای این خوانندگان اثر انگشت روی صفحه نمایش، از جمله نوری و اولتراسونیک، و به عنوان کسی که با دست های دائمی خشک شده است، زمان زیادی را صرف خواندن اثر انگشت A50 برای کار من برای یک بار امتحان کردم. و من فکر نمی کنم مردم انتظار داشته باشند انگشتان خود را مرطوب نگه دارند، بنابراین این سنسورهای اثر انگشت جدید، می توانند کار خود را به درستی انجام دهند. سنسورهای اثر انگشت فیزیکی در این مرحله بسیار پیچیده شده اند که این سنسورهای نمایشگر به نظر می رسد یک گام به عقب است.

Galaxy A50 همراه با تشخیص چهره است و با استفاده از Android Lift Pause برای از بین بردن ویژگی، تشخیص چهره من انتخاب روش بیومتریک من بود. تشخیص صورت با هر برنامه کار نمی کند، چرا که این ویژگی رسمی بیومتریک در آندروید نیست، بنابراین شما با خواننده اثر انگشت در برنامه هایی که قابلیت شناسایی اثر انگشت را به عنوان راهی برای احراز هویت دارند، مبارزه خواهید کرد. شاید مشکلی کمتری داشته باشید اگر انگشتانتان به اندازه من نباشد، اما تجربه شخصی من باعث می شود سامسونگ فقط به سنسورهای اثر انگشت خازنی بازگردد و آنها را در کنار دستگاه قرار دهید.
دوربین

Galaxy A50 همراه با یک دوربین 3 مگاپیکسلی که شامل لنز اولیه 25MP، لنز فوق العاده 8MP (میدان دید 123 درجه) و سنسور عمق 5MP می باشد. این یک راه اندازی شبیه به Galaxy A7 (20) است، تنها دوربین اصلی یک سنسور 25 مگاپیکسل است و نه یک سنسور 24 مگاپیکسلی، و کیفیت تصویر در نتیجه تغییر نکرده است. دوربین اصلی عکس های خوب را در نور طبیعی فرا می گیرد، اما در صحنه های کم نور کم می شود. جزئیات در شرایط کم نور کم رنگ می شود و اگر نور های مصنوعی بیش از حد وجود داشته باشد، گوشی نیز می تواند عکس های بیش از حد را تنظیم کند.

دوربین فوق العاده ای ستاره نمایشگر است که به شما اجازه می دهد عکس های بسیار بیشتری را در یک عکس بگیرید. با این حال، تصاویر گرفته شده با TH
سنسور فوق العاده گسترده ای نسبت به دوربین های عقب اولیه گرفته شده است. رزولوشن پایین تر به این معنی است که شما نمی توانید تصاویر را بیش از اندازه بزرگ کنید، و از آنجا که لنز فوق العاده گسترده دارای دیافراگم F2.2 (دوربین اصلی F1.7 است)، آن را قادر به گرفتن عکس های مفید در تاریکی. خوشبختانه سامسونگ این گزینه را انتخاب کرده است که دستی را قبل از گرفتن عکس های فوق العاده گسترده تغییر دهید، حتی اگر فو خودکار وجود داشته باشد، چیزی که Galaxy A7 (20) و Galaxy M20 از دست داده است.

صحنه زیر با دوربین های اولیه و فوق العاده گسترده گرفته شده است و به دنبال آن یک گالری نمونه های بیشتر از دو دوربین است.
منبع :sammobile.com

گردشگری سلامت های ,galaxy ,a50 ,انگشت ,یک ,صفحه ,اثر انگشت ,صفحه نمایش ,است که ,فوق العاده ,galaxy a50 ,وجود داشته باشد،منبع

فیس بوک Huawei را متوقف می کند از پیش نصب برنامه ها در گوشی ها

چگونه کتابهای خواندن شما را بهتر می سازد

گوگل، "ایمپلنت های مغزی" می تواند در 20 سالگی از بین برود، می گوید: هوش مصنوعی کارشناس

چگونگی تنظیم و دستیابی به اهداف زندگی راه راست

فولاد قوی تر، سبک تر به رقابت در برابر افزایش آلومینیوم تبدیل می شود

تفاوت بین مسافران و خلبانان بار

در نزدیکی بزرگراه Baileys، یک جامعه تاریخی سیاه و سفید پناهگاه است

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

دانلود فایل شخصی بهترین سایت دانلود فایل سئو در ایران مرکز خرید کمد لباس الان بخر تحویل بگیر طراحی سایت آشپزباشی 724چنج